Fotokoutek – fotobudka – fotobedna

na Vaši akci

FotoFUN je hlavně zábava


Setkali jste se již s fotokoutkem? Přesněněji s fotobudkou?

Jedná se o složité zařízení, které se ale jednoduše ovládá. Vezměte si třeba klobouček, bublinu s nápisem, udělejte pózu… 3,2,1, „ÚSMĚV“. Ihned po vyfocení se vytiskne kvalitní fotografie jak ji znáte z fotolabu. Věrné a stálé barvy, odolná proti otisku prstů a polití vodou (zalaminovaná). V běžném formátu 10x15cm ideální do klasických rámečků. Formát se může lišit dle přání a nastavení.
Vše je tak jednoduché, že ovládání zvládne i dítě díky velkému dotykovému displeji. I tak je k dispozici vyškolená obsluha a v případě potřeby poradí jak se třeba dostat k internetové galerii, kam se všechny fotografie také ukládají. Můžete si vytisknou fotografii i zpětně nebo více kopií.
Na svatbách je oblíbená varianta jednu fotografii pro sebe a druhou pro novomanžele, třeba do knihy vzpomínek na den „D“. Počet vytištěných kopií není omezen. Počet fotografovaných osob je omezen jen prostorem. Jste akčnější? Udělejte „bumerang“ video a ukažte svou kreativitu.
K výběru máte několik druhů pozadí v různých barvách a materiálech. Může se využít pozadí které je na místě (kamenná zeď, slavobrána, výhled do krajiny atd)

Všechny fotografie i bumerang videa se ukládají do On-line galerie, kterou máte ihned přístupnou a fotografie si můžete stáhnout elektronicky nebo pustit prezentaci. Je možné zaslání na email nebo vložení QR kódu do fotografie

Náš fotoFUN používá stabilní LED světlo, které nebliká, je mnohem příjemnější, neoslňuje a neobtěžuje ostatní, tak jak to dělají blesky. Jediné co při používání vidíte a slyšíte je nadšení hostů, kteří se baví a dostávají se do nálady.

V této zázračné bedýnce je opravdu vše co je potřeba


Fotoaparát:
profesionální zrcadlovka CANON

Tiskárna:
profesionální fototiskárna DNP DS620

Dotykový PC:
Microsoft Surface Pro 7

Světlo:
studiové profi LED světlo s nastavitelnou intezitou


Styly fotografií

Do fotografie je možné vložit rámeček, logo, QR kód s odkazem do galerie nebo jakýkoliv popisek. Šablonu / rámeček Vám vytvoříme na míru dle požadavků. Někdy je méně více a stačí jen foto bez popisku / rámečku.

Co je potřeba nachystat?

Celkem nic. Stačí vyhradit prostor o rozměru zhruba 3×3 metry v dosahu zásuvka 230V. Fotokoutek je možné připravit i venku za předpokladu pěkného počasí, ale je nutný stín bez přímého slunečního svitu. Ideálně v párty stanu, pergola nebo jiný přístřešek. Za velice horkých letních dnů s teplotou nad 30°C ve stínu bez možnosti cirkulace vzduchu je vhodné využít vnitřních chladnějších prostor. Hrozí přehřívání a tím i zpomalení tisku. Nejvhodnější podmínky jsou v interiéru. FotoFUN se nastavuje na výšku dospělé postavy. Na přání je možné nastavit na menší / dětskou výšku, vhodnější je ale využít lavičku nebo židličky na které si děti stoupnou.

Kam a proč?

Kam se náš FotoFUN hodí?

Zkráceně řečeno tam, kde je více lidí kteří se budou bavit a chcete jim dát na památku pěknou vzpomínku

 • Svatby
 • Večírky
 • Maturitní a ostatní plesy
 • Firemní a reklamní akce
 • Dětské dny
 • Kongresy a festivaly
 • Vánoční večírky
 • … vše kde je dobrá parta

Jaký bude mít pro Vás FotoFUN přínos?

Jedná se hlavně o zábavu a zpestření Vaší akce

 • hlavně zábava
 • pomůže prolomit ledy
 • vyplní mezery v programu
 • hosté si odnesou hmatatelnou památku (fotografii)
 • samo o sobě je toto lákadlo na akci
 • díky vložení Vašeho loga do fotografie se propagujete

Porovnání s cenou Instax WidePořizovací náklady

Cena 1ks fotografie

Cena za 200ks fotografií (průměrná svatba 60 lidí)

Rekvizity (fotoFun v ceně u Instaxu si je musíte vyrobit / koupit)

On-line galerie / odeslání na email / bumerang video

Tisk kopií

Velikost fotografie

Kvalita vytištěné fotografie

Celkové náklady

Celkové náklady

Hffs


fotoFUN - fotograf
podmínkou je i objednaný fotograf 

4.900 Kč

0 Kč

0 Kč

0 Kč

10×15 cm

Fotolab / DSLR / laminace

4.900 Kč

4900 Kč

PREMIUM


Instax Wide

2.800 Kč

25 Kč

5.000 Kč

+/- 1.000 Kč

6×10 cm

„Náhodná“ časem vybledne

8.800 Kč

7450 Kč

WordPress Pricing Table Plugin

Plánujete svatbu a ještě nemáte svého fotografa? Podívejte se na na mou práci a na podrobný ceník na mém webu www.tomasluka.cz